Olej do skrzyni biegów

Olej do skrzyni biegów

Olej do skrzyni biegów odgrywa bardzo ważną rolę, zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej przekładni. Pozwala on zmniejszyć tarcie pomiędzy jej elementami, odprowadza ciepło, a także tłumi hałas i wibracje dzięki postaci płynu. Do skrzyni biegów stosowane muszą być oleje, które zapewnią im niezawodność podczas codziennej eksploatacji. Wraz z rozwojem technologii przekładnie stały się skomplikowanymi mechanizmami, które potrzebują zaawansowanej ochrony.

Oferowane w naszej hurtowni oleje do skrzyni biegów firmy Neste Oil wyróżniają się wysokimi parametrami i potrafią skutecznie wydłużyć żywotność przekładni. Zapewniają one doskonałe smarowanie wszystkich elementów skrzyni, a dzięki wzbogaceniu o dodatki uszlachetniające skutecznie wydłużają jej żywotność. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy kierowca z łatwością dobierze olej do skrzyni biegów idealny dla swojego auta.

W asortymencie hurtowni znajdują się oleje o rozmaitych właściwościach i przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów. Oferta naszej firmy to produkty nie tylko do przekładni manualnych, ale również syntetyczny olej do skrzyni automatycznej odpowiadający najnowszym specyfikacjom największych producentów przekładni na świecie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4