Olej do kompresora

Olej do kompresora

Sprężarka, nazywana inaczej kompresorem, ma za zadanie podwyższyć ciśnienie gazu lub wymusić jego przepływ. Podczas tego procesu wydziela się dodatkowo duża energia cieplna, która musi być w odpowiedni sposób odprowadzona. W przeciwnym wypadku mogłoby to doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. By temu zapobiec kompresory posiadają wydajne układy chłodzące, które do prawidłowego działania potrzebują oleju do sprężarki.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości olej do kompresora Neste Oil o różnej klasie lepkości. Wytwarzany jest on z wysokiej jakości baz parafinowych, a także zawiera wiele dodatków uszlachetniających o działaniu antykorozyjnym czy zapobiegającym utlenianiu. Oferowany olej sprężarkowy jest odporny na wymywanie oraz posiada wysoką temperaturę zapłonu.

W asortymencie znajduje się również całkowicie syntetyczny olej do kompresora Neste Kompressori S. Dzięki doskonałym parametrom jego stosowanie zwiększa żywotność kompresora oraz obniża koszty związane z jego eksploatacją. Produkt posiada szeroki zakres temperatur prac. Oleje sprężarkowe z serii Neste Kompressori S świetnie sprawdzą się jako olej do sprężarek tłokowych czy śrubowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2